• Untitled-1

  Untitled-1

 • Untitled-2

  Untitled-2

 • Untitled-3

  Untitled-3

Dzisiaj jest: 19 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Józef, Bogdan, Marek

 

 

 


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 


Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dorzecze Mleczki” współfinansowana jest ze środków
Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

 

 

„Fundusz Usług Rozwojowych” - dofinansowanie na szkolenia i studia podyplomowe dla pracowników przedsiębiorstw z subregionu przemyskiego

    Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje o ogłoszeniu IV naboru formularzy zgłoszeniowych w ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych - wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego”, realizowanego na podstawie umowy zawartej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie. Projekt realizowany jest w ramach Działania 7.5 Rozwój kompetencji pracowników sektora MŚP Regionalnego Programu Operacyjnego woj. podkarpackiego na lata 2014-2020.

Projekt jest skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, w tym również do osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą, mających swoją siedzibę, oddział lub miejsce wykonywania działalności gospodarczej na obszarze subregionu przemyskiego woj. podkarpackiego (powiaty: przemyski grodzki, przemyski ziemski, jarosławski, przeworski, lubaczowski) oraz pracowników tych przedsiębiorstw, wykonujących pracę (na podstawie umowy o pracę, zlecenia, o dzieło) na terenie subregionu przemyskiego.

W ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych” można uzyskać dofinansowanie na usługi rozwojowe (m.in. szkolenia, studia podyplomowe) dostępne w Bazie Usług Rozwojowych.

Baza Usług Rozwojowych (BUR) to internetowa baza usług rozwojowych od firm z całego kraju, w której znajdują się usługi o charakterze szkoleniowym i doradczym takie jak np. szkolenia, studia podyplomowe, e-learning, kursy zawodowe, egzamin, doradztwo, mentoring, coaching oraz inne, dzięki którym pracownicy przedsiębiorstw mogą rozwijać swoje kompetencje.

Wsparcie w ramach projektu jest ukierunkowane w szczególności na:

 1. pracownikach powyżej 50 roku życia,
 2. pracownikach o niskich kwalifikacjach (ISCED 3 - wykształcenie maksymalnie na poziomie ponadgimnazjalnym),
 3. usługi prowadzących do zdobycia lub potwierdzenia kwalifikacji.

Maksymalna kwota dofinansowania na jednego pracownika wynosi 8 000 zł, natomiast poziom dofinansowania (w zależności od wielkości przedsiębiorcy) może wynieść nawet 80%.

Formularze zgłoszeniowe w ramach IV naboru do projektu można składać
od 18.02.2019 r. do 08.03.2019 r.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie

www.funduszuslugrozwojowych.parr.pl

Biuro projektu:

ul. ks. Piotra Skargi 7/1, 37-700 Przemyśl

tel. (16) 633 63 88 wew. 2 lub 3

    Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje o ogłoszeniu IV naboru formularzy zgłoszeniowych w ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych - wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego”, realizowanego na podstawie umowy zawartej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie ...

więcej ...

Plakat informacyjny ...

    Uprzejmie informujemy, że w bieżącym roku jest kontynuowany Projekt pn. „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne”, w partnerskim działaniu Fundacji Fundusz Lokalny SMK, LGD Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, LGD „Trogon- Rozwój i Innowacja” oraz Fundacji Przestrzeń Lokalna w Błażowej.

Głównym celem projektu jest wzrost wiedzy i umiejętności oraz promocja aktywnych postaw społecznych z zakresu realizacji oddolnych i partycypacyjnych inicjatyw w woj. podkarpackim. O przyznanie dotacji mooga ubiegać się: młoda organizacja pozarządowa, grupa nieformalna oraz grupa samopomocowa.

 Operatorem na obszarze powiatu przeworskiego jest Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”: –tel.: 790 688 622; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mikro dotacje na realizację inicjatyw:

Inicjatywa jednorazowa musi być zrealizowana w okresie krótszym niż 30 dni.

Inicjatywa nie jednorazowa musi trwać dłużej niż 60 dni.

Wnioskowana kwota dotacji wynosi:

- w przypadku inicjatywy jednorazowej – do 3 tys. zł

- w przypadku inicjatywy nie jednorazowej – od 2 do 5 tys. zł

Nabór do Konkursu trwa od 1 lutego2019 r. do 28 lutego 2019 roku, do godz. 16:00

Inicjatywy, można realizować od 15 kwietnia do 30 listopada 2019 roku

Wkład własny - minimum 10 % wartości wnioskowanej dotacji w postaci wkładu finansowego lub usługowego lub rzeczowego lub pracy wolontariuszy

 Limit środków przeznaczonych na dotację: 480 000 zł w 2019 roku

Projekt jest finansowane ze środków otrzymanych od Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

W celu zasięgnięcia większej ilości informacji zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w dniu 14 lutego 2019 roku (czwartek), o godzenie 14:00 w Starostwie Powiatowym w Przeworsku, ul. Jagiellońska 10 (mała sala narad|), niniejsze spotkanie pozwoli przybliżyć zasady ubiegania się o dotacje w ramach projektu.

Spotkanie poprowadzi Pan Damian Zakrzewski- Koordynator Projektu. Kontakt: tel:790 688 622, e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

z poważaniem

Rafał Anklewicz

Kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego i Zamówień Publicznych

Starostwo Powiatowe w Przeworsku

 

Uprzejmie informujemy, że w bieżącym roku jest kontynuowany Projekt pn. „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne”, w partnerskim działaniu Fundacji Fundusz Lokalny SMK, LGD Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, LGD „Trogon- Rozwój i Innowacja” oraz Fundacji Przestrzeń Lokalna w Błażowej.

więcej ...

   
    Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Stobrawski Zielony Szlak serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w IV Międzynarodowym Festiwalu Tortów, Ciast i Ciasteczek, który odbędzie się 30.03.2019 r. w Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu. Tematem przewodnim są oczywiście zamki, pałace i dworki z województwa opolskiego. W tym roku dodatkową kategorią są legendy, podania i mity Stobrawskiego Zielonego Szlaku!
Zgłoszenia przyjmowane są do 15.03.2019 r.
Szczegółowe informacje, regulaminy, formularz zgłoszeniowy oraz galeria zamków, pałaców, dworków i legend, podań, mitów Stobrawskiego Zielonego Szlaku na IV Międzynarodowy Festiwal Tortów, Ciast i Ciasteczek można znaleźć na stronie:
Prosimy o wcześniejszą informację telefoniczną o wybranym obiekcie. Należy pamiętać, iż ilość miejsc jest ograniczona!
Lokalna Grupa Działania Stobrawski Zielony Szlak jeszcze raz serdecznie
zaprasza
 

Facebook